Speciální vyhřívaná taška pro flétnisty

Ideální společník pro ty, kteří chtějí být vždy skvěle naladěni! Charlie má velký vnitřní vyhřívaný prostor s dlouhou ložnou plochou. Díky měkkému polstrování a termostatu se bude Váš nástroj cítit vskutku andělsky.


Proč chci tašku Charlie?

Vezmu a rovnou ladím!

Samozřejmě můžete zkusit i jiné alternativy, ale žádný jiný výrobek neposkytne Vašim flétnám takové pohodlí a prostor, jako právě Charlie. Další nespornou výhodou Charlieho je schopnost udržovat stanovenou teplotu, kde jako vedlejší ale neméně důležitý efekt je odvádění vlhosti a to hlavně po dohrání.

Jak je Charlie velký?

Zdají se Vám rozměry tašky 42x50 cm příliš? Charlie je právě takto velký, aby se v něm více nástrojů nepotlouklo a zároveň zůstal prostor pro odvětrání vlhkosti.

Lze Charlieho napájet z usb power banky?

Prakticky jsme toto řešení zavrhli. Provoz Charlieho by měl být dlouhodobějšího charakteru, aby flétnám dokázal poskytnout pohodlí. Vzhledem ke spotřebě elektrické energie by byla power banka přísliš drahá. Pro umělce, kteří hodlají použít Charlieho mimo elektrickou síť doporučujeme zakoupení záložního zdroje (UPS), s jehož výběrem rádi poradíme.

A Cena?

Charlie je ručně vyráběný a nebyl účelně vyvinutý pro nic za nic. Kdyby na trhu existoval podobný výrobek, který není jen "hračkou", nenašel by se pádný důvod investovat do našeho snažení. Za níže uvedenou cenu získáte originální kus funkčního zařízení k Vašim neméně cenným flétnám a přidáte se tak do hvězdného týmu spokojených majitelů.


                                                                                                                                                                4900Kč

Máte o Charlieho zájem?

Galerie